INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është single? Trejsi Sejdini u tregon meshkujve taktikën si ta gjuajnë: Mos ji…[FOTO]

Është single? Trejsi Sejdini u tregon meshkujve taktikën si ta gjuajnë: Mos ji…[FOTO]

Publikuar më: 10:35 16-04-2020

Trejsi Sejdini është një nga modelet më të përfolura në vendin tonë, gjithmonë shfaqet provokuese dhe meshkujt “çmenden” pas saj. Së fundmi, me një postim në Instagram, ku tregon karakteristikat e shenjës së saj të horoskopit, Trejsi Sejdini i bën të qarta strategjitë që duhet të ndjekin të gjithë meshkujt që çmenden pas saj.

“Si të bësh për vete një binjak: Fol, fol fol dhe fol sa më shumë; Tregoju atyre që je i gjithëditur; Mos ji i turpshëm; Foli mendjes; Inkurajoni debate të çfarëdo lloji.

Arsyet pse nuk duhet të ngatërrohesh me një binjake: Do të të marri të gjithë shokët, sepse ata munden; Të gjithë e duan atë; Nuk kanë frikë t’i thërrasin mendjes; Gjithmonë një hap para jush

Binjakët janë tipikisht të njohur për: Kanë gjithmonë diçka për të thënë; Janë një qenie e shoqërueshme; Janë tepër inteligjente,”- është postimi që ka ndarë Trejsi Sejdini në rrjete sociale.

gemn.jpg

 

Gjithashtu në një postim tjetër, miss “Universe Albania 2018” tregon arsyet se pse është ende single, ndërsa tregon një bisedë në rrjete sociale. Me sa duket Trejsi Sejdini ja pret shkurt meshkujve, dhe nuk tregon gjithmonë interes.Modelja prej kohësh ndodhet në SHBA, ku po zhvillon karrierën e saj të modelingut.

sing.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034489631652832