INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Është beqare, por shkruan: ‘bashkëshorte krenare’! Ylli i televizionit poston foton e çuditshme TOPLESS

Është beqare, por shkruan: ‘bashkëshorte krenare’! Ylli i televizionit poston foton e çuditshme TOPLESS

Publikuar më: 13:37 24-08-2018

Së fundmi ajo ka qenë një prej Kardashians më të përfolura. 

Kourtney Kardashian po shijon jetën e të qenit single, pasi i dashuri i saj 15 vite më i vogël, Younes Bendjima e tradhëtoi me një modele.

Por, Kourtney duket sikur nuk ja ndjen fare për këtë gjë, të paktën kështu duket nga postimet e saj në rrjetet sociale.

Shpesh ajo poston foto mjaft provokuese dhe tani ka postuar një foto topless. Nuk na ka habitur fakti që ajo ka pozuar para një pasqyre vetëm me xhinse, por na ka habitur fakti që mbi gjoksin e saj ajo ka shkruar “Bashkëshorte krenare”, ndërkohë që dihet që këto kohë ajo është shumë ‘single’.

Sigurisht që kjo ka qenë pjesë e një shakaje me shoqen e saj të ngushtë të cilës Kourntey i referohet si ‘wifey’ (bashkëshorte).

kourtnnnneyy.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0093939304351807