INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Era Istrefi bën ndryshim total në imazh. Këngëtarja shfaqet kaq e ëmbël dhe me një stil tejet të veçantë [FOTO]

Era Istrefi bën ndryshim total në imazh. Këngëtarja shfaqet kaq e ëmbël dhe me një stil tejet të veçantë [FOTO]

Publikuar më: 10:07 10-01-2019

Këngëtarja e famshme Era Istrefi është një ndër artistet më të pëlqyera nga publiku me zërin e saj të veçantë dhe stilin e të veshurit.

Nga një vajzë me flokët “rasta”, e më pas bionde, ngjyrën e flokëve e ka pasur edhe rozë njëkohë dhe më pas u shndërrua në zeshkane. Tani Era sërisht e ka ndryshuar pamjen e saj, duke ardhur me një tjetër stil e ngjyrë flokësh.

Me anë të një postimi në instastori, ndryshimi në imazhin e Erës është i dukshëm. Këngëtarja ka prerje të re ndërsa flokët kësaj here i ka bërë me hijezime ngjyrë karamele.

dfghkjhdfgd.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.00754714012146
    array(1) { ["section"]=> string(114) "era-istrefi-ben-ndryshim-total-ne-imazh-kengetarja-shfaqet-kaq-e-embel-dhe-me-nje-stil-tejet-te-vecante-foto-83980" }