INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U përfol se është ndarë nga Zayn Malik, shfaqet për herë të parë Gigi Hadid…[FOTO]

U përfol se është ndarë nga Zayn Malik, shfaqet për herë të parë Gigi Hadid…[FOTO]

Publikuar më: 09:50 10-01-2019

Super modelia e njohur Gigi Hadid është fotografuar për herë të parë pas raportimeve se është ndarë nga i dashuri Zayn Malik.

Ajo është parë duke u larguar nga apartamenti i saj në Nju Jork me një veshje tejet të veçantë sportive, shkruan ‘Daily Mail’. 23-vjeçarja kishte kombinuar stilin e saj me veshjen ngjyrë të zezë dhe të gjelbërt.

asedrtyfghjfgyj.jpg

Përkundër raportimeve për ndarjen nga këngëtari, bukuroshja bjonde nuk dukej në humor të keq.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0081219673156738
    array(1) { ["section"]=> string(85) "u-perfol-se-eshte-ndare-nga-zayn-malik-shfaqet-per-here-te-pare-gigi-hadid-foto-83978" }