INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Eni Çobani shfaqet me bikini në plazh, por ka dy fjalë për 'gojët e liga' [FOTO]

Eni Çobani shfaqet me bikini në plazh, por ka dy fjalë për 'gojët e liga' [FOTO]

Publikuar më: 16:35 02-08-2018

Avokatja e njohur shqiptare ka nisur disa ditë pushimesh. Gjendet në bregdet me familjen e saj, bashkëshortin dhe djalin.

Më në fund e pamë edhe Eni Cobanin me bikini dhe ngjan si një zonjë e vërtetë. Detaji që bie në sy nga foto nuk janë vetëm bikinit por edhe këshilla që ajo i jep të gjithëve.

Eni shkruan: “ Jetoje jeten tende pa marr parasysh mendimin e botes.Bota eshte e madhe jeta jone eshte e vogel“.

 

Te shihesh si ne pasqyre dhe te ndjesh se rreth teje ka vetem qetesi dhe pasterti.

A post shared by Eni Cobani (@enicobani) on

Article Logic
Execution time: 0.0034031867980957