INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana Gjata e dyshuar si ‘’molla e vrasjes’’ në ish-bllok[FOTO]

Elvana Gjata e dyshuar si ‘’molla e vrasjes’’ në ish-bllok[FOTO]

Publikuar më: 10:30 05-10-2018

Vrasja e mbrëmjes së kaluar në një lokal në zonën e ish-bllokut lidhet me një ngacmimin banal kundrejt një vajze. Mediat hedhin dyshime se “molla e vrasjes” ka qenë këngëtarja e njohur Elvana Gjata e cila ka qenë në tavolinë me një biznesmen të fuqishëm, emri i të cilit nuk bëhet ende me dije, por aty dyshohet se është ngacmuar nga persona e përfshirë në sherr dhe që më pas përfundoi fatalisht me vrasjen e Fabjol Gaxhajt.

Mësohet se miku i Elvanës ka thirrur shoqëruesit e tij dhe aty ka ndodhur përplasja me armë. Në vendngjarje janë gjetur 9 gëzhoja dhe janë përdorur tre armë zjarri.
elv.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080258846282959
    array(1) { ["section"]=> string(65) "elvana-gjata-e-dyshuar-si-molla-e-vrasjes-ne-ish-bllok-foto-74165" }