INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Elvana ''çmend'' sërish fansat me këngët e Florit, TWERK dhe gjoksin jashtë, por s’do ta besoni sa ka kushtuar veshja e saj! [VIDEO]

Elvana ''çmend'' sërish fansat me këngët e Florit, TWERK dhe gjoksin jashtë, por s’do ta besoni sa ka kushtuar veshja e saj! [VIDEO]

Publikuar më: 13:50 22-04-2019

Elvana Gjata është rikthyer të bëjë atë që di të bëjë më së miri. Këngëtarja e talentuar pas eksperiencës si aktore i është rikthyer koncerteve dhe siç duket rikthimi i saj po bën bujë. Jo vetëm për faktin që këto koncerte erdhën pas disa ngjarjeve shumë të rëndësishme për të, por sepse Elvana është më sensuale se kurrë. Pas koncertit në Zvicër, këngëtarja e suksesshme shqiptare ka realizuar nj tjetër koncert në Zvicër.

Dhe mesa po shohim nga videot e kapura nga fansat e saj, “twerk-u” që bëri në Zvicër, nuk ishte spontan, sepse të njëjtin kërcim ka bërë edhe në Gjermani.

Me dekolte jashtë dhe e veshur me një kostum Louis Vuitton me këmishë të lidhur në bel dhe pantallona të të njëjtës markë, Elvana nuk ngurroi aspak të bënte ‘twerk’ në mes të skenës me disa nga këngët e saj dhe këngët e shkruara apo kompozuara nga Flori Mumajesi.

Veshja i ka kushtuar artistes jo pak por 3400 dollarë përkatësisht këmisha e mëndafsht: 1800$ dhe pantallonat 1600$ janë pjesë e koleksionit të Louis Vuitton.

vne.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0034720897674561