INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ekzekutimi i Kasmit në Tiranë, policia në kërkim të të dyshuarit [EMRI]

Ekzekutimi i Kasmit në Tiranë, policia në kërkim të të dyshuarit [EMRI]

Publikuar më: 09:29 30-01-2018

Domart Konjari është shpallur në kërkim për vrasjen e Devi Kasmi i cili u ekzekutua mbërmjen e djeshme pranë Pediatrisë në Tiranë.

Mësohet se Konjari rezulton i dënuar në Francë me 10 vite burg, ndërsa dyshohet për tetë vrasje.

Tashmë policia po heton konfliktet e vjetra të bandave.

Policia po heton dy pista ajo e konflikteve të vjetra të bandës së rrugës ‘Bardhyl’.

Dhe pista e dytë ajo e prishjes së pazareve të drogës në Spanjë.

Në momentin e ekzekutimit Kasmit iu gjetën dy pistoleta në brez.

Article Logic
Execution time: 0.0031449794769287