INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Efi, sozia e Bora Zemanit ''flirton'' me aktorin Veshaj, ja pamjet

Efi, sozia e Bora Zemanit ''flirton'' me aktorin Veshaj, ja pamjet

Publikuar më: 12:26 16-05-2022

Ish-konkurrentja e "Përputhen", e krahasuar shpesh me Bora Zemanin për ngjashmërinë e madhe që kanë, ka tërhequr vëmendje së fundmi me disa postime për Romeon. Së fundmi 26-vjeçarja ishte në Prizren me Mikelën, Erionin dhe Samiun, ku në një lokal performuan treshja, Elgit, Donald dhe Romeo. Ky i fundit ia ka marrë vëmendjen Efit, e cila e ka postuar disa herë duke e komplimentuar për kërcimin.

“Për Romeon e mora vesh kërcen bukur. Çfarë po thoja?”, shkruan Efi dhe kaq ka mjaftuar që në rrjete sociale të përflitet se ata po flirtojnë.

-640-0-efi-romeo-1652709849.jpg

-640-0-romeo-efi-1652709849.jpg

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0024750232696533