INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E quajnë ''të padobishme që nxjerr shalët dhe gjoksin'', Ilda Bejleri s’i lë gjë mangët: Më... [FOTO]

E quajnë ''të padobishme që nxjerr shalët dhe gjoksin'', Ilda Bejleri s’i lë gjë mangët: Më... [FOTO]

Publikuar më: 12:10 06-03-2019

Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri është ndër më të pëlqyerat në vend jo vetëm për aftësitë gazetareske, por edhe për bukurinë e saj. Ilda nuk nguron asnjëherë të shfaqë linjat e saj tejet seksi dhe e bën sa herë t’i jepet mundësia.

Mbrëmjen e kaluar moderatorja ka publikuar në Instagram një foto, ku shfaqet mjaft “hot” e përveç komenteve pozitive, ka pasur dhe nga ato që e kritikojnë ekspozimin e moderatores.

bej.jpg

 

“Kane ardhur kohe te keqija, eshte kohe e njerezve me te padobishem te shoqerise , te jesh shkencetar te jesh mjek, biznesmen, te jeshe njeriu me i zoti ne qdo lloj fushe ku i sherben njerezve dhe vendit nuk je asgje, ama te kesh gjoks, shal, e te pasme dhe te dalesh ti ekspozosh ato neper medja quhesh i famshem. Athua do ket ndonje kufi bordellnizimi dhe injoranca e kesaj shoqerije? apo kemi hyre ne nje trajektore ku e kemi te pashmangshme edhenjehere kalimin ne epoken e majmuneve??”- i shkruan një ndjekës Ildës.

Kaq ka mjaftuar që moderatorja ti kthehet komentuesit, ku shkruan se është dakord që kanë ardhur kohë të vështira, por ajo bën profesionin për të cilin është diplomuar.

“E vertete, un per vete jam diplomuar per gazetari, kam 12 vjet ne kete profesion. Nuk di ne ndonje vend qe gazetari sduhet te kete gjoks? Nese di ti me thuaj. Per pjesen tjeter jam dakort me ty, kane ardhur kohe shume te keqija. Me ndiq dhe informohu, mos e kalo kohen ne instagram vetem, duke pa shale dhe gjokse femrash.”- shkruan Ilda.

media.jpeg

Article Logic
Execution time: 0.0037631988525391