INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ilda Bejleri ''çmend'' tifozët në stadium, fotoja bën xhiron e rrjetit, fansat kapin detajin: Ke dalë si...[FOTO]

Ilda Bejleri ''çmend'' tifozët në stadium, fotoja bën xhiron e rrjetit, fansat kapin detajin: Ke dalë si...[FOTO]

Publikuar më: 20:16 10-10-2018

Gazetarja e njohur sportive, Ilda Bejleri është ndër më të pëlqyerat në vend jo vetëm për aftësitë gazetareske, por edhe për bukurinë e saj. Ilda nuk nguron asnjëherë të shfaqë linjat e saj tejet seksi dhe e bën sa herë t’i jepet mundësia.

Si në çdo ndeshje, ashtu edhe në ndeshjen “Shqipëri-Jordani” bukuroshja Ilda Bejleri ishte në stadium për të përcjellë të gjitha emocionet dhe komente e lojtarëve, e jo vetëm.

Pak para nisjes së ndeshjes ajo ka postuar një foto në rrjetet sociale teksa duket tejet tërheqëse, ndërsa komentet kanë qenë të shumta, por duke u nisur nga poza e saj, një pjesë e mirë i thanë që ka dalë si Cristiano Ronaldo, prej këmbëve të hapura.

gav.png

uz.png

Article Logic
Execution time: 0.0080859661102295