INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin “pse po të rriten të pasmet çdo ditë”, TAYNA përgjigjet TROÇ [FOTO]

E pyesin “pse po të rriten të pasmet çdo ditë”, TAYNA përgjigjet TROÇ [FOTO]

Publikuar më: 13:34 09-07-2020

Reperja e njohur, Tayna pritet të publikojë të dielën këngën e saj të re, të titulluar “Blass”. Ajo ka postuar në Instagram disa foto nga videoklipi, të shkëputura nga xhirimet. Tayna shihet me flokë në ngjyrë rozë, por të gjithë vëmendjen e kanë marrë linjat e saj trupore. Ajo ka ekspozuar të pasmet në super formë dhe një ndër ndjekësit e ka pyetur: “Pse po rriten të pasmet e tua çdo ditë e më shumë?”.

Kjo pyetje, ka nxitur edhe reperen të mos ngurojë të përgjigjet. Ajo ka komentuar disa emoji ushqimesh, duke treguar se ushqimi ka bërë që të shtojë në peshë. 

-640-0-5f0601fac9dae.png

Article Logic
Execution time: 0.025367975234985