INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E pyesin për sa LEKË do bënte skena NUDO, aktorja SHQIPTARE habit me përgjigjen e saj: Po të jetë për...[FOTO]

E pyesin për sa LEKË do bënte skena NUDO, aktorja SHQIPTARE habit me përgjigjen e saj: Po të jetë për...[FOTO]

Publikuar më: 08:45 07-04-2019

Ajo është kthyer në një nga aktoret e reja më të kërkuara në një kohë shumë të shkurtër pasi është pëlqyer shumë nga publiku për talentin e saj. Mjaftojmë të kujtojmë përfshirjen së fundmi në filmin “Internimi”, ku Enxhi Cuku ka luajtur dhe skena erotike.

E ftuar në emisionin “Late Night Shoë”, Cuku tregoi se e pranoi rolin sepse i pëlqeu skenari dhe jo për të bërë zhurmë. I pyetur nga moderatori Kastro Zizo se, për sa para do bënte një skenë nudo, ajo u përgjigj se në fakt aktrimin nuk e bën për para.

“Po të ishte për lekë mund të bëja shumë gjëra të tjera, nuk do dilja fare as në ekran dhe as nuk deklaroja nga i fitoj lekët. Po të jetë për lekë, mund të bësh shumë gjëra të tjera dhe njerëzit nuk e dinë me çfarë merresh. As nuk të shohin ‘zhveshur’. Ndërkohë nuk e bëj atë që njerëzit të më shohin, por e dua vërtet filmin. Është puna ime”, u shpreh Cuku.

 

enx.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.014548063278198
    array(1) { ["section"]=> string(110) "e-pyesin-per-sa-leke-do-bente-skena-nudo-aktorja-shqiptare-habit-me-pergjigjen-e-saj-po-te-jete-per-foto-90806" }