INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E preferuara juaj? As Mozzik, as Tayna, as Dafina, ja cila është kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët!

E preferuara juaj? As Mozzik, as Tayna, as Dafina, ja cila është kënga që po dëgjohet më shumë nga shqiptarët!

Publikuar më: 13:31 28-03-2021

Është bërë pothuajse si “minirubrikë” në inlife.al që zakonisht fundjavave ju tregojmë se cila ka qenë kënga më e dëgjuar nga shqiptarët dhe këtë detaj do ua tregojmë edhe sot. Javët e fundit janë publikuar disa këngë që janë pëlqyer shumë nga dëgjuesit shqiptarë dhe me një kërkim të vogël në Youtube vumë re se cila prej tyre po dëgjohet më së shumti.

Bëhet fjalë për këngën e publikuar ditën e djeshme nga Fifi, nën titullin “Maniak i dhimbjes”, ku pjesë e klipit është edhe ish-konkurrenti i Përputhen, Fation Kuqari.

Me t’u publikuar, kënga është bërë numër 1 në “Trending Albania”.

Në vend të dytë është bashkëpunimi i suksesshëm i Tayna dhe Ivoryan Doll “WTF”, ndërsa podiumi plotësohet nga “Dafina-Duro”.

ulbnv.png

Article Logic
Execution time: 0.0028431415557861