INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E mirë o mirë, gocat bëhen ''MEME''! Beatrix Ramosaj sapo nxorri ''të palarat'' e Oriola Marashit dhe Elena Likës, shihni çfarë bëjnë ato [FOTO]

E mirë o mirë, gocat bëhen ''MEME''! Beatrix Ramosaj sapo nxorri ''të palarat'' e Oriola Marashit dhe Elena Likës, shihni çfarë bëjnë ato [FOTO]

Publikuar më: 17:52 16-05-2018

Qejf i madh! 

Ato janë shoqe të ngushta dhe kur janë bashkë bëjnë “namin”. Beatrixin, Oriolën dhe Elena Likën i shohim shpeh herë në shoqërinë e njëra-tjetrës, madje i kemi barë të udhëtojnë bashkë edhe në shtete të tjera. Mirëpo ato na kanë treguar që e kanë pak qejf pijen, të paktën kështu është shprehur Elena në “In Style” me Sarën para pak javësh, ku tregoi aventura “e çmendura” gjatë verës.

Por sot, Elena na tregoi edhe një herë se sa shumë pinë gocat. Ato janë bërë meme në Instagram ku tregohet gjendja e tyre pas disa “shotsave” me tequilla dhe Beatrixi ka bërë tagg Elenën dhe Oriolën.

Në foto shkruhet: Kur thua që do pish vetëm 2 shotsa, por përfundon kështu (tapë dmth). 

elena.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0036280155181885