INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E kujt i kishte shkuar mendja! Julian Deda dhe ky reper i njohur shqiptar paskan lidhjen që askush nuk e dinte

E kujt i kishte shkuar mendja! Julian Deda dhe ky reper i njohur shqiptar paskan lidhjen që askush nuk e dinte

Publikuar më: 17:37 09-03-2019

Aktorin e njohur të humorit Julina Deda i cili është shumë idashur për publikun e shohim çdo fundjavë në spektaklin e humorit ‘Duplex’ ku me batutat etij shkakton të qeshura tek publiku.

Por ditën e sotme ai i ka habitur të gjithë me foton të publikuar në Instastory.

Aktori tregoi se këtë javë në ‘Duplex’ është i thirrur reperi i njohur Don Phenom.

Mirëpo ajo që ju bëri përshtypje të gjithëve ishin fjalët e Dedës i cili shkruante:

‘Me kushon sonte në Duplex’ dule lënë të kuptohet se të dy djemtë nga Shkodra kanë lidhje familjare.

julian_deda.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0031700134277344