INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E kritikuan në rrjete sociale, Bes Kallaku publikon foton me njeriun e rëndësishëm të jetës

E kritikuan në rrjete sociale, Bes Kallaku publikon foton me njeriun e rëndësishëm të jetës

Publikuar më: 21:10 03-04-2019

Bes Kallaku para pak kohësh zbuloi një foto në rrjete sociale, në të cilën ndodhej edhe motra e tij Ana, së bashku me bashkëshortin e saj.

Kjo foto për çudi shkaktoi një efekt tjetër pasi të gjithë u surprizuan që panë motrën e Besit për herë të parë të publikuar në rrjete sociale. Ata madje filluan ta kritikonin aktorin për këtë veprim, I cili dukej disi i paarsyeshëm, duke e mohuar motrën në “rrjete sociale”.

Ana prej vitesh është pjesë e televizionit, por ka preferuar që të mos mbetet nën “hijen” e vëllait të saj dhe të ndjekë nj karierrë ku vlerësohet në bazë të meritave.

Kjo çështje u bë një sensacion i vërtetë dhe pyetjet vërshuan se pse Ana i ishte dashur kaq kohë për të pranuar një të vërtetë kaq të bukur.

Pak kohë pasi “plasi” lajmi i motrës, për Besin, në fakt, asgjë nuk ndryshoi, vetëm se krenarinë për Anën, motrën e tij të vogël, ai do ta shprehte hapur, madje bashkë me të edhe Xhensila për kunatën e cila në shtëpi e kishte pritur si motër.

Dhe Besi e ka pranuar se ky është momenti i duhur që më së fundi të publikojë një foto me Anën, në fakt të shumë muajve më parë. Nga veshjet, duket se motër e vëlla kanë dalë për 25-vjetorin e Xhensilës, që u organizua mes shumë njerëzve të afërt e miqve të ngushtë.

-640-0-5ca4ea30e5bbe.png

-640-0-5ca4e9db00457_1.png

 

Article Logic
Execution time: 0.0032382011413574