INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E keni parë si duket TAYNA në versionin mashkull? Reperja ÇUDIT me deklaratën e saj: Kam b*le më të mëdha…[FOTO]

E keni parë si duket TAYNA në versionin mashkull? Reperja ÇUDIT me deklaratën e saj: Kam b*le më të mëdha…[FOTO]

Publikuar më: 16:55 18-05-2019

Tayna është një nga reperet më të njohura e të komentuara të momentit, si për karrierën edhe për ‘look-un’ e saj. Që prej publikimit të këngës ‘Columbiana’ dhe suksesit që ajo hasi, Tayna ka sjellë projekte të ndryshme muzikore, duke u kthyer në një nga këngëtaret më të preferuara.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto e video nga më të ndryshmet për ndjekësit e saj dhe ditën e sotme ka publikuar një foto që e kanë relizuar shumë vipa. Snapchat-i ka nxjerrë një filtër që ta shndërron fytyrën, duke të kthyer nga mashkull në femër dhe e anasjellta. Tayna e ka realizuar një foto të tillë dhe nëse ishit kuriozë ta shihnit në versionin mashkull e keni këtu:

“S’gjej dot një mashkull që ka b*le më të mëdha se unë”, shkruan Tayna teksa shtoi: “Mund ta kap femrën tënde gjithashtu”.

Epo Tayna në versionin mashkull duket shumë simpatik.

tanjushja.png

Article Logic
Execution time: 0.0028858184814453