INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E ka ai fajin për ndarjen nga Ledjana?! Mevlani bën deklaratën që s’pritej: Nga mendtë e mia…

E ka ai fajin për ndarjen nga Ledjana?! Mevlani bën deklaratën që s’pritej: Nga mendtë e mia…

Publikuar më: 10:29 14-06-2021

Mevlani e ka marrë të gjithë fajin përsipër duke u shprehur se vajzat nuk kanë asnjë faj, por ai jep shumë dhe merr pak. I ftuar sot në rubrikën “N’fermë” me Ervin Kurtin, Mevlani tërthorazi foli për ndarjen.

I pyetur nga Ervin Kurti se pse i është lënduar zemra, Mevlani u përgjigj: “Nga mendtë e mia se vajzat nuk kanë faj. Unë e kam fajin”.

“Domethënë fajin për të gjitha ato që ndodhën me Ledjanën e ke ti?”-vazhdoi gazetari.

“Nuk e di për cilën e ke fjalën ti, por në përgjithësi në jetën time jap shumë e marr pak. Kjo është gabim”, u përgjigj Mevlani.

Article Logic
Execution time: 0.0030851364135742