INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“E ftuara donte të më puthte me zor”, moderatorja e njohur rrëfen momentin e sikletshëm gjatë emisionit të saj!

“E ftuara donte të më puthte me zor”, moderatorja e njohur rrëfen momentin e sikletshëm gjatë emisionit të saj!

Publikuar më: 13:31 24-09-2022

Moderatorja e njohur, Ester Bylyku, ka rrëfyer së fundmi një situatë të sikletshme që ka ndodhur me një të ftuar në emision. Gjatë intervistës së fundit me ish-konkurrenten e Përputhen, Antonia Gjoka, moderatorja i ka dhënë mundësinë të ftuarës t’i drejtojë një pyetje.

E pyetur se cila ka qënë kërkesa më e çuditshme që ka marrë nga një e ftuar, Ester zbuloi se një personazh femër e njohur i kishte thënë që të putheshin për show.

“Ka nga ato raste që ka të ftuara që nuk duan të bëjnë show, ka dhe nga ata që duan të bëjnë shumë show.

Ka qenë një rast me dikë që ka qenë e ftuar në emision (vajzë) dhe më kërkoi të bëjmë show. I thash pa merak do të bëj pyetje të bukura.

Në rregull tha, po unë kam një mendim më të mirë tha do të të puth në buzë. I thashë jo dhe nuk e kam menduar”, është shprehur moderatorja.

 

Article Logic
Execution time: 0.0034399032592773