INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E dhimbshme! Reperi juaj i preferuar SHQIPTAR humb njeriun e shtrenjtë! Ja dedikimi prekës: Shpirti i em…[FOTO]

E dhimbshme! Reperi juaj i preferuar SHQIPTAR humb njeriun e shtrenjtë! Ja dedikimi prekës: Shpirti i em…[FOTO]

Publikuar më: 13:09 08-12-2019

Reperi i njohur shqiptar Viktor Paloka, i njohur si Unikatil, ka humbur njeriun e tij të shtrenjtë, babain.

Është vetë reperi që jep lajmin e hidhur, ndërsa njofton miq e dashamirës se lamtumira e fundit babait të tij do t’i jepet në datë 9 dhjetor në Nju Jork.

“Baba êm, shpirti i êm, nji prej njerëzve ma të sinqertë që kom njoftë dhe nji prej arsyevet që jom kështu çysh jom na la këtë të Ênjte. Miqët dhe dashamirët që dojnë me ia shprehë respektin dhe lamtumirën e fundit janë të mirëseardhun të hanën me 9 Dhjetor prej orës 2 deri në orën 9 në Pleasant Manor Funeral Home adresa: 575 Columbus Ave, Thornëood, NY, 10594”, shkruan Unikatil.

Article Logic
Execution time: 0.0081419944763184