INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
E bëri edhe këtë! Linda Rei takon naçut e PORNHUB dhe i kap nga organi gjenital e më pas … [VIDEO +18]

E bëri edhe këtë! Linda Rei takon naçut e PORNHUB dhe i kap nga organi gjenital e më pas … [VIDEO +18]

Publikuar më: 22:09 30-07-2018

Që kur u shfaq për herë të parë publikisht, Linda Rei është komentuar shumë në mediat rozë dhe rrjetet sociale. Mund ta quajmë pa frikë fenomenin shqiptar që bëri bujë në opinionin publik pasi e pranoi vetë ndërimin e gjinisë nga mashkull për tu bërë tashmë një femër seksi. Linda tashmë tërheq shpesh vëmendjen me postimet e ndryshme në Instagram, duke u bërë kryefjala e portaleve.

Këtë here ajo ka bërë një postim mjaft provokues ku shihet krah disa çunave me bluzat me logon e faqes me video me pullë të kuqe, Pornhub. Madje ka bërë edhe ‘tag’ faqen e famshme, ndërkohë në video bën disa veprime +18, që ju mund t’i shihni në videon më poshtë, siguruar nga intv.al

Article Logic
Execution time: 0.0030879974365234