INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dy shqiptaret e famshme puthen në buzë në skenën e MTV VMAS [FOTO]

Dy shqiptaret e famshme puthen në buzë në skenën e MTV VMAS [FOTO]

Publikuar më: 09:38 21-08-2018

Shqiptaret Bebe Rexha dhe Rita Ora morën pjesë në eventin më të madh të muzikës që u mbajt mbrëmjen e djeshme në Neë York, tërhoqën vëmendjen e të gjithëve me veshjen e tyre.

26-vjeçarja Rita kishte veshur një fustan të zi të thurur tërësisht transparent, që zbulonte shumë nga hiret e saj. Ndërsa 28-vjeçarja Bebe Rexha, kishte zgjedhur të shkëlqente këtë mbrëmje, në një kostum ngjyrë argjendi,

Por dy shqiptaret tërhoqën vëmendjen me një tjetër gjest para kamerave. Ato i dhuruan njëra-tjetrës një puthje në buzë në dhe nuk kishte pamje më të bukur.

358908.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034780502319336