INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Dy shoqe ju dhe duheni si motra...''/ Kjo FOTO e grimierit të famshëm dhe Anxhelina Hadërgjonaj po bën xhiron e rrjetit! [FOTO]

''Dy shoqe ju dhe duheni si motra...''/ Kjo FOTO e grimierit të famshëm dhe Anxhelina Hadërgjonaj po bën xhiron e rrjetit! [FOTO]

Publikuar më: 13:49 05-04-2019

Anxhelina Hadërgjonaj është një ndër vajzat më simpatike shqiptare e cila vijon karrierën e saj në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Vajza e Albëries është bërë pjesë e një eventi të rëndësishëmtë grimierit të njohur Patrick Ta në shoqërinë e mikut të saj po ashtu grimier Arielit. Ky i fundit është një nga më të famshmit madje ka vizituar Shqipërinë pak kohë më parë.

Anxhelia duket sexy në mënyrë të hatashme por ajo që ka tërhequr vëmendjen është pamja e mikut të saj Ariel. Ai mban veshur pantallona të bardha që i lejojnë të duken qartë se çfarë ka veshur poshtë si dhe një bluzë ‘crop top’.

To the ? and back @makeupbyariel

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

 

Të menjëhershmë kanë qenë reagimet kundër kurimit deri në detajet më të fundit të grimjerit, madje e kanë cilësuar atë si nëj nga rivalët më të mëdhenj të këngëtares përsa u përket formave trupore.

ZHN.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003432035446167