INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dy aksidente brenda pak minutash, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur rëndë

Dy aksidente brenda pak minutash, 1 i vdekur dhe 4 të plagosur rëndë

Publikuar më: 09:28 23-09-2019

Dy aksidente janë shënuar brenda pak minutash mëngjesin e sotëm duke shkaktuar një të vdekur dhe 4 të plagosur. Aksidenti i parë u shënua në autostradën Fushë Milot- Thumanë tek Mbikalimi i Patokut.

Mjeti “Ford” humbi kontrollin duke dalë nga rruga. Katër personat që ndodheshin në mjet janë sjellë me urgjencë në Tiranë për mjekim të specializuar. Aksidenti u shënua rreth orës 09:00.
Aksidenti i dytë u shënua në fshatin Hajmel. Një makinë përplasi një këmbësor i cili ndërroi jetë në vendngjarje. Viktima është identifikuar si Zef Uka, ndërsa drejtuesi i mjetit i identifikuar me inicialet RR.B është ndaluar nga policia.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0084769725799561
    array(1) { ["section"]=> string(74) "dy-aksidente-brenda-pak-minutash-1-i-vdekur-dhe-4-te-plagosur-rende-102368" }