INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Durrës, të shtëna me armë zjarri, ekzekutohet një person

Durrës, të shtëna me armë zjarri, ekzekutohet një person

Publikuar më: 13:37 01-08-2019

Një person është vrarë me armë zjarri mesditën e sotme në qytetin e Durrësit.

Ngjarja është regjistruar në lagjen nr. 18 në qytetin bregdetar.

Mësohet se edhe pse viktima u dërgua në spital nuk arriti t’i mbijetonte plagëve.

Paraprakisht viktima është identifikuar si 40-vjeçari me inicialet F.B.

Në një njoftim paraprak policia bën me dije se persona të paidentifikuar kanë plagosur me armë zjarri shtetasin F.B.,40 vjeç, banues në Shën Vlash, Durrës, i cili u transportua në Spital ku dhe ka ndërruar jetë.

Policia ka ngritur pika kontrolli dhe po punon intensivisht për identifikimin dhe kapjen e autorëve të kësaj ngjarje.

Vijon...

 

Article Logic
Execution time: 0.0033910274505615