INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dubai, vdes pas hedhjes me parashutë i riu nga Vlora

Dubai, vdes pas hedhjes me parashutë i riu nga Vlora

Publikuar më: 22:09 11-04-2016

Një i ri shqiptar, Armand Qorri, ka gjetur vdekjen në Dubai. Ai jetonte dhe punonte në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe pasioni i tij më i madh rezultoi fatal për jetën e tij.

Armandi, ka gjetur vdekjen pikërisht gjatë hedhjes me parashutë, ditën e djeshme. 28 vjeçari nga Vlora, jetonte në Dubai me familjen e tij, dhe gjatë hedhjes me parashutë, humbi kontrollin e ra në një zonë malore. Nga rënia, i riu, u përplas me kokë në shkëmb dhe ka gjetur vdekjen tragjikisht.  

Article Logic
Execution time: 0.0032639503479004