INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dua Lipa sapo na tregoi foton me të brendshme dhe mund të fantazoni pak më tepër se ç’duhet[FOTO]

Dua Lipa sapo na tregoi foton me të brendshme dhe mund të fantazoni pak më tepër se ç’duhet[FOTO]

Publikuar më: 19:52 17-05-2019

Prej disa kohësh Dua Lipa ka zgjedhur një stil të ri më ekstravagant për t’iu prezantuar ndjekësve të saj.

Në postimet e fundit e kemi parë këngëtaren me origjinë shqiptare që të shkaktojë vërtet bujë me fotot ku gjoksi i saj del i mbuluar me një yll e deri tek kjo e sotmja ku qartazi Dua nxjerr në pah të brendshmet.

E mbuluar në një robdeshambër , në foton bardh e zi dhe flokët e fryra, këngëtarja qartazi ka kapur diçka në dorë, që duken si të brendshmet e saj.

Të shumta ishin reagimet e fansave , të cilët thanë se këto foto janë me të vërtetë provokative, por kishte dhe nga ata që e inkurajonin këtë stil të ri ekstravagant të këngëtares, në një fazë të re të jetës së saj.

Screenshot_6.png

Article Logic
Execution time: 0.003079891204834