INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po ndodh? Mozzik dhe Loredana prej kohësh nuk shfaqen më bashkë! Kjo foto e fundit flet shumë...

Çfarë po ndodh? Mozzik dhe Loredana prej kohësh nuk shfaqen më bashkë! Kjo foto e fundit flet shumë...

Publikuar më: 21:22 17-05-2019

Skandali i fundit për mashtrim dhe zhvatje parash që tërhoqi si stuhi mediat shqiptare dhe zvicerane sigurisht që kanë pasur ndikim tek çifti i reperëve Mozzik dhe Loredana.

Ata janë bërë shumë më të rezervuar në publikimet e trye në rrjete sociale, madje në shumë prej fotove kanë bllokuar edhe komentet për ndjekësit. Këtë gjë e kanë bërë edhe tek llogari e vazjës së tyre.

Së fundmi, pas xhirimit të një klipi në Kosovë, Loredana nëpërmjet disa “Instastory-ve”na njoftoi se po kthehej në Zvicër, por në to ne nuk shinim Mozzik.

Më pas ajo ka shpërndarë një foto ku shihej duke përkëdhelur Hanën e vogël, ndërsa tani është Mozzik ai që poston një foto me të bijën e tij, por mamaja nuk duket asgjëkundi.

Ja vlen të theksohet fakti se çifti prej momentit kur u shfaqën bashkë në konferencën për shtyp në Prishtinë nuk po shfaqet më bashkë nëpër rrjete sociale dhe kjo na ka bërë ne të intv.al të ngrejmë disa pyetje.

auto_60344641_294977314738268_2305667632814096384_n1558072848.jpg

iu.png

partu.jpeg

 

Article Logic
Execution time: 0.0035929679870605