INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Donaldi e pyet se kush do dalë nga Big Brother, Iliri bën deklaratën e papritur për të: Je çun i…

Donaldi e pyet se kush do dalë nga Big Brother, Iliri bën deklaratën e papritur për të: Je çun i…

Publikuar më: 14:32 21-01-2022

Beatrix, Donaldi dhe Einxhel po përjetojnë ethet e nominimit. Njëri prej tyre do të largohet sonte nga “Big Brother VIP”. Së fundmi, Donaldi ka biseduar në oborr me Ilirin, teksa e ka pyetur se cili banor mund ta lërë shtëpinë.

Përgjigjja e Ilirit i ka habitur të gjithë, madje dhe vetë aktorin. “Nuk besoj që ti del. Ti jo njëherë. I duhesh kësaj shtëpie. Me të gjitha të metat që ke, je çun i dashur”, ka thënë balerini. 

“Mos ke pirë gjë ti?”, i është përgjigjur Donaldi i habitur dhe duke qeshur.

 

Article Logic
Execution time: 0.0028491020202637