INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
“Do futesha prapë në Për’puthen”/ Aristela i përgjigjet Julit dhe thumbon KEQ Princin: Nuk të merr...

“Do futesha prapë në Për’puthen”/ Aristela i përgjigjet Julit dhe thumbon KEQ Princin: Nuk të merr...

Publikuar më: 12:37 03-09-2021

“Ça do bënit nëse do futeshim prapë në karantinë?”, është pyetja që ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Aristela Leka, ngriti për ndjekësit e saj në “Instagram”.

Përgjigjet ishin nga më të shumtat dhe më të ndryshmet, por vëmendjen e fansave të saj e mori përgjigja e Julit, i cili ka pasur disa takime me Aristelën teksa ishin brenda në “Për’puthen”.

“Do futesha prapë në “Për’puthen”, u pa puna”, i shkruan Juli, të cilit bukuroshja i përgjigjet: “S’të merr njeri më”, duke e etiketuar në postimin e saj.

-640-0-61320f7ac9b07.jpg

 

Ndërsa një ndjekës i ka shkruar se do kishte dëshirë që ta takonte. E Aristela me shaka shkruan në “Instastory”: “Ky duhet të jetë Princi me adresë fake”, duke e shoqëruar me emoji duke qeshur me lot.

-640-0-61320fac50eb1.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.002467155456543