INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dhunë dhe gaz lotsjellës/ Reagon ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj

Dhunë dhe gaz lotsjellës/ Reagon ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj

Publikuar më: 14:16 16-02-2019

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas dhunës në protestën që po zhvillohet para kryeministrisë.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Lleshaj u ka bërë thirrje të gjithë drejtuesve politik që të distancohen nga dhuna që po ushtrohet ndaj institucineve të Shqipërisë. 

"1/Bëj thirrje gjithë drejtuesve politikë që të distancohen nga dhuna që po ushtrohet ndaj institucioneve të Shqipërisë. Ftoj qytetarët të distancohen nga elementët e dhunshëm. Është me shumë vlerë të dëgjohet zëri i arsyeshëm i miqve të mëdhenj të Shqipërisë.

2/Jo dhuna, por arsyeja na afron drejt Europës së vlerave tona!",- ka shkruar Sandër Lleshi.

sander_lleshi.PNG

Dhunë dhe gaz lotsjellës/ Reagon ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas dhunës në protestën që po zhvillohet para kryeministrisë.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Lleshaj u ka bërë thirrje të gjithë drejtuesve politik që të distancohen nga dhuna që po ushtrohet ndaj institucineve të Shqipërisë.

"1/Bëj thirrje gjithë drejtuesve politikë që të distancohen nga dhuna që po ushtrohet ndaj institucioneve të Shqipërisë. Ftoj qytetarët të distancohen nga elementët e dhunshëm. Është me shumë vlerë të dëgjohet zëri i arsyeshëm i miqve të mëdhenj të Shqipërisë.

2/Jo dhuna, por arsyeja na afron drejt Europës së vlerave tona!",- ka shkruar Sandër Lleshi.

Article Logic
Execution time: 0.0032200813293457