INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Detyra:Të udhëtosh dhe të fotografosh, kërkohen punonjës në...

Detyra:Të udhëtosh dhe të fotografosh, kërkohen punonjës në...

Publikuar më: 13:33 07-02-2019

Për një vit të udhëtosh rreth botës, mjafton të kesh një aparat fotografik dhe Instagramin gjithmonë aktiv.

Dhe në javë do të fitosh plot 2 mijë euro. Për të gjithë ju që dashuroni aventurën me siguri kjo është puna që keni ëndërruar. Një propozim të tillë e ofron një kompani e kroçerave angleze. Ajo ka nisur të pranojë të gjitha kandidaturat e mundshme.

Sa i përket destinacionit do të vizitoni vendet më të bukur të planetit. I përzgjedhuri nuk duhet të bëjë asgjë, vetëm të udhëtojë në krocere dhe më pas të tregojë në instagram atë cka po përjeton.

Aplikantët gjithashtu duhet të jenë më shumë se 21 vjeç, të kenë një pashaportë që të udhëtojnë rreth botës dhe të jetë nënshtetas anglezë. Por kompania shprehet se propozimi do të jetë i hapur edhe për shtetas të tjerë.

aaaa.PNG

Article Logic
Execution time: 0.004194974899292