INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Detajet që i nxorrën zbuluar! Se pranuan KURRË, por ja rastet kur Luana e Krenari u kapën MAT dhe u kuptua se janë ÇIFT! [FOTO]

Detajet që i nxorrën zbuluar! Se pranuan KURRË, por ja rastet kur Luana e Krenari u kapën MAT dhe u kuptua se janë ÇIFT! [FOTO]

Publikuar më: 12:16 10-05-2019

Prej më shumë se dy vitesh kanë tentuar që lidhjen ta mbajnë sekrete megjithatë shpesherë fotot ku janë kapur mat i kanë nxjerrë zbuluar. Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj se kanë pranuar kurrë publikisht se janë në çift, por jo rrallë herë janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe shumë detaje na kanë lënë të kuptojmë që janë të lidhur.

Ndonëse një çift që asnjëherë s’e konfirmoi lidhjen, Luana dhe menaxheri i VIP-ave nga Kosova, Krenar Çoçaj, e pranuan deri diku në “Instagram” me një shkëmbim komentesh të nxehta. Luana do të performonte në Ulqin dhe Krenari i komentonte se duhet të njoftonin zjarrfikësit, pasi pritej ta ndizte flakë atmosferën.

As Luana nuk vonoi t’i përgjigjej duke i shkruar: “Thirri ti!”, Për herë të parë, dyshimet se Luana kishte nisur romancë të re dashurie me mikun e ngushtë të reperit Getoar Selimi u hodhën në 10 korrik të para tre viteve kur ajo dhe Krenari festuan 28- vjetorin e tij në Santorini. Hera e fundit që Luana e konfirmoi në një farë mënyrë lidhjen me Krenarin, ishte në emisionin e saj kur tha se u qante hallin atyre që kishin lidhje në distancë, pasi edhe ajo vetë udhëtonte fundjavave për të takuar të dashurin.

Por cilat janë rastet kur ata janë kapur mat bashkë?

Intv.al ua tregon nëpërmjet fotove të mëposhtme.

Luana dhe Krenari në aeroport

laune.png

Luana dhe Krenari në dasmën e Marinës dhe Getoarit

dasmt.png

Luana dhe Krenari në aeroport duke u nisur për Zvicër

dast.jpg

Luana dhe Krenari në një darkë familjare

tehene.jpg

Luana dhe Krenari në dasmën e Sara Hoxhës dhe Ledionit

 

 

rastet.jpg

Luana dhe Krenari në Kishë për festën e Krishtlindjeve

kishe.jpg

Luana dhe Krenari në një shëtitje

kabbe.jpg

Luana dhe Krenari duke u puthur në dasmën e Marinës

puth.png

Luana dhe Krenari me pushime në Maldive

lannne.jpg

Luana, Krenari dhe e ëma e Luanës

mama.jpg

Kur Luana se vuri re që Krenari ka dalë prapa saj në foto

luiee.jpg

Luana shkëmben komentet me kushërirën e Krenarit

kushoja.jpg

Luana reklamon biznesin e Krenarit

best.jpg

Luana dhe Krenari në studio

fakt.jpg

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082149505615234
    array(1) { ["section"]=> string(129) "detajet-qe-i-nxorren-zbuluar-se-pranuan-kurre-por-ja-rastet-kur-u-kapen-mat-dhe-u-kuptua-se-luana-dhe-krenari-jane-cift-fot-93456" }