INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Detaje nga salla e gjyqit! Ja si “sfidojnë” të arrestuarit[FOTO]

Detaje nga salla e gjyqit! Ja si “sfidojnë” të arrestuarit[FOTO]

Publikuar më: 11:23 20-04-2018

Me nisjen e gjykimit të çështjes së 11 kukësaniëve të arrestuar në Gjykatën e Apelit, ka rënë në sy që ata janë kurajozë. Kjo foto flet qartë, ata janë me pranga në duar dhe i kanë ngritur duart lart në mënyrë demostrative.

 protokkk.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0035960674285889