INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Deputetja e PS 'mbron' Ballën: Kjo çmenduri shpifjesh merr fund vetëm në...

Deputetja e PS 'mbron' Ballën: Kjo çmenduri shpifjesh merr fund vetëm në...

Publikuar më: 15:12 13-10-2018

Pas denoncimit të bërë nga Ervin Salianji mbi udhëtimet e Taulant Ballës, që kanë lidhje me trafikimin e drogës, ka reaguar deputetja e PS Evis Kushi.

Nëpërmjet një postimi në rrjete sociale, Kushi i referohet njërës prej datave të udhëtimeve të publikuara nga Salianji. Sipas saj në datën 8 Dhjetor 2014 ora 12:23, deputetët Balla, Kryemadhi, ajo dhe Kryeministri Rama, kanë qenë për një vizitë pune në Bruksel.

“Kjo cmenduri shpifjesh merr fund vetëm në Gjykatë. Fondi i Edukimit”, shkruan në postimin e saj Kushi.

 evisssskushiii.PNG

Article Logic
Execution time: 0.0037300586700439