INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Dafina Zeqiri publikon këngën e re ‘La Reina’ [VIDEO]

Dafina Zeqiri publikon këngën e re ‘La Reina’ [VIDEO]

Publikuar më: 09:47 26-05-2019

Dafina Zeqiri padyshim që është një nga këngëtaret me evolucionin më real në estradën shqiptare. 

Duket sikur e gjithë karriera e saj është e lidhur me termin e inovacionit, përsa i përket muzikës që ka sjellë në treg dhe stilit. 

Së fundmi, këngëtarja ka lancuar këngën e saj më të re e cila titullohet “La Reina”, dhe për tekstin janë kujdesur Arijanit Palaj dhe Will Rodriguez.

Këngëtarja shfaqet shumë atraktive në klip dhe veshja bashkë me stilin e saj të flokëve do t’ju bëjnë të dashuroheni me to.

Article Logic
Execution time: 0.0073440074920654