INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çmenden të burgosurit, çajnë muret për të kryer marrëdhënie seksuale...

Çmenden të burgosurit, çajnë muret për të kryer marrëdhënie seksuale...

Publikuar më: 16:28 29-08-2018

Mungesa e marrëdhënieve seksuale ka bërë që të burgosurit të “tërbohen” dhe të shpërthejnë muret e një burgu në një qytet të Australisë së largët. Ata kanë tentuar të shkojnë në burgun e grave. Sipas “Daily Mail”, situata kaotike ndodhi në burgun rajonal të Greenough, në veri të Perthit dhe zgjati për 12 orë. Pasi çanë muret dhe thyen xhamat, të burgosurit fikën edhe dritat. Mësohet se femrave në burg më vonë i është dhënë kontraceptiv i urgjencës, nga frika se mos kanë ngelur shtatëzana. Po shumica e tyre deklaruan se nuk ishin abuzuar seksualisht pasi meshkujt hynë në seksionin e tyre në burg.

Një zëdhënës i burgjeve, Paul Ledingham nuk pranoi të tregonte se kur ndodhën sulmet seksuale. Ai u shpreh: “Nëse keni një situatë me trazira që zgjat për 10 deri në 12 orë në një burg, nën mbulesën e errësirës ku meshkuj dhe femra takohen, mendoj se imagjinata e gjithkujt do t’i çonte të mendojnë se aty po ndodhin gjera. Nuk dua të flas më shumë.”

Article Logic
Execution time: 0.0035247802734375