INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çmenden fansat! Avicii u nda nga jeta, nuk do ju besohet ç’ndodhi me INSTAGRAM-in e tij! [FOTO]

Çmenden fansat! Avicii u nda nga jeta, nuk do ju besohet ç’ndodhi me INSTAGRAM-in e tij! [FOTO]

Publikuar më: 23:33 21-04-2018

Këtë të premte u nda nga jeta në moshën 28 vjeçare DJ me famë botërore, Tim Bergling, i njohur me emrin e artit Avicii. Ai u gjet i pajetë në banesën e tij nga familjarët. E gjithë bota u trondit, por diçka e pabesueshme ka ndodhur me rrjetet sociale të Dj, shkruan intv.al

Paraditen e të premtes ylli suedez në Instagram-in e tij kishte vetëm 6.6 milion ‘follow’-ers. Ndjekësit e tij u rritën në mënyrë të frikshme. Nëse e shihni tani në Insta-n e tij janë rritur mbi 1 milion ndjekës dhe tani ka 7.9 milion ndjekës. intv.al u tregon këtë gjë nëpërmjet fotove më poshtë.

avicii_6.6.jpg

avicii_7.9.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003993034362793