INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Cilën nga këngët e saj do të fshijë? Dhurata Dora i jep këtë përgjigje ndjekësit dhe zbulon si po kalon në karantinë [FOTO]

Cilën nga këngët e saj do të fshijë? Dhurata Dora i jep këtë përgjigje ndjekësit dhe zbulon si po kalon në karantinë [FOTO]

Publikuar më: 16:33 13-04-2020

Këngëtarja e njohur, Dhurata Dora ka ndarë së fundmi një pjesë të kohës së saj me ndjekësit në ‘Instagram’. Ajo ka vendosur t’i përgjigjet disa prej pyetjeve të tyre,duke zbuluar për të gjithë dhe se si po e kalon karantinën.

“Mirë shumë, po punoj për këngë të reja, në të njëjtën kohë dhe po pushoj, po ha, po fshi, netflix, tiktok aty këtu dhe përsëritje”, ka shkruar Dora krah postimit në ‘Instastory’.

57E11013-5BFF-4CFF-8D9C-EB6893223DE2-225x400.jpg

E pyetur nga fansat dhe se cila është kënga e saj e preferuar nga gjithë çka ka sjellë deri më tani, Dhurata ka pohuar duke qeshur se nuk mund t’i ndajë, pasi kjo gjë është njësoj si ta vrasësh.

2B03D713-07BD-4CBD-9DEC-107F298B63EA-225x400.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034899711608887