INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë s’u tha për jetën e saj private, Lori Hoxha përgjigjet publikisht: Jam e dashuruar…

Çfarë s’u tha për jetën e saj private, Lori Hoxha përgjigjet publikisht: Jam e dashuruar…

Publikuar më: 13:34 25-07-2021

Trashëgimtarja e TCH, Lori Hoxha, ka ndarë detaje për jetën e saj private si asnjëherë më parë. Fillimisht ajo ka bërë me dije se së fundmi i është dedikuar e gjitha televizionit, duke u marrë me përgatitjet e një programi të madh.

“Po merrem me shumë gjëra, po merrem me një program shumë të madh. Shqiptarët e dinë,”-tha ajo duke lënë të kuptohet se bëhet fjalë për “Big Brother VIP”. Por nuk u ndal me aq. Lori foli edhe për gjërat e këqija që kishte kaluar nga pandemia, duke përmendur infektimit e të ëmës si një lajm që nuk e kishte përjetuar mirë.

“Çfarë kam kuptuar nga pandemia? Paskemi qenë shumë të pisët,”-tha ajo duke qeshur. Ndërkohë që nuk kishin si të mungonin edhe pyetjet “rozë”.

Pasi u pyet nëse ishte e dashuruar, Lori Hoxha vendosi që ta pranonte, duke bërë me dije se ka nevojë për pasion në jetën e saj.

“Jam e dashuruar, gjithmonë, me diçka dhe me dikë,“-tha ajo, por nuk preferoi që të përmendte emra.

Article Logic
Execution time: 0.0052850246429443