INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë s’thanë për të dhe u largua nga INSTAGRAMI, Melisa bën lëvizjen e papritur: Çdo ditë…

Çfarë s’thanë për të dhe u largua nga INSTAGRAMI, Melisa bën lëvizjen e papritur: Çdo ditë…

Publikuar më: 19:35 10-04-2021

Pak ditë më parë, Melisa Lleshi, mori vendimin e papritur dhe mbylli profilin e saj në “Instagram”. Ky vendim erdhi pasi Tea Trifoni tha gjatë një interviste se Andi ka pasur një lidhje jashtë “Për’puthen”, teksa ajo luante lojën me të para publikut.

Tea vendosi që të mos thoshte emër, por të gjithë dyshuan se Andi ka qenë në lidhje me Melisën, duke qenë se janë komentuar shumë për një romancë mes tyre

Por tani ish-konkurrentja e “Për’puthen”, ka vendosur që të rikthehet sërish në “Instagram”. Madje ajo ka bërë një postimin në “Instastory”, ku shkruan: “Ditë pas dite duke u bërë më e fortë”.

Gjithashtu Melisa fton gjithë fansat që të bëhen ndjekës të kanalit të saj në “Youtube”, pasi gjëra të mira po i presin.

640-0-60719053be961.png

Article Logic
Execution time: 0.0030121803283691