INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë po

Çfarë po "kurdis" Katy Perry për Grammy Awards?

Publikuar më: 13:15 08-02-2017

Jemi vetëm pesë ditë larg eventit të 59-të të Grammy Awards.

E dini çdo të thotë kjo? Këtë vit do përballemi me një lloj trishtimi në të gjitha katëgoritë e muzikës. Ka kaq shumë artistë të talentuar kundër njëri-tjetrit sa ka për të ndodhur vërtet. Megjithatë t’i lemë pak mënjanë energjitë negative dhe të përqëndrohemi tek Katy Perry. Këngëtarja 32 –vjeçare ka konfirmuar se do të jetë “nata më e mirë e muzikës”, kështuqë përgatituni! Është gjithmonë një kënaqësi të shohësh Katy Perry-n në skenë, por kjo nuk është arsyeja pse shumë prej nesh po presim mbrëmjën e çmimeve Grammy. Thuhet se hitbërësja e “I Kissed a Girl” (ju kujtohet?), do të këndojë për herë të parë singëllin e saj më të ri gjatë ndarjes së çmimeve. Kjo është hera e parë që do dëgjojmë diçka të freskët që nga publikimi i albumit të saj të katërt “Prism” në 2013-ën. Ka lajm më të bukur se ky?

 

Article Logic
Execution time: 0.0037519931793213