INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë ndodhi?! Roza Lati shpërthen KEQ ndaj blogeres së njohur: Ma lej mua burrin, na keni çarë….[FOTO]

Çfarë ndodhi?! Roza Lati shpërthen KEQ ndaj blogeres së njohur: Ma lej mua burrin, na keni çarë….[FOTO]

Publikuar më: 09:58 24-07-2019

Ajo është një prej blogereve me më ndikim në botë dhe numëron shumë fansa në rrjetet sociale. Më 1 shtator Chiara Ferragni dhe këngëtari italian Fedez u betuan për dashuri të përjetshme në një ceremoni private me miqtë.
Blogerja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale dhe veshjet e saj kthehen në trend për shumë femra në të gjithë botën.

Mirëpo siç duket së fundmi ka acaruar Roza Latin e cila në një postim të fundit i ka thënë hapur se është bërë shumë e bezdisshme me fotot familjare që publikon vazhdimisht me djalin dhe bashkëshortin Fedez.

“Ishit shumë bukur kur ishit thjesht të dashuruar. Tani me këto foto “familja lumtur” në çdo postim, na keni çarë dërrasat! Do ju bëj unfolloë te dyve se s’jeni më interesant!! Ti Chiara ik humb me ndonjë fashion week burrin ma lej mu për nja dy javë. Veç aman mos postoni me foto familja – familja – familja. Bëjini nja dy javë pushim ju lutem. Faleminderit. Me respekt, R.L.”, ka shkruar Roza në profilin e blogeres.

largun.png

Article Logic
Execution time: 0.002694845199585