INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë e emocionon vajzën e Dr. Florit, e zbulon Landi dhe Ecovolis [FOTO]

Çfarë e emocionon vajzën e Dr. Florit, e zbulon Landi dhe Ecovolis [FOTO]

Publikuar më: 14:37 31-03-2018

Të bësh të lumtur një fëmijë,t’i falësh buzëqeshje është veprimi më i bukur që çdokush mund të bëjë.

Për më tepër të dhurosh një mjet aq të bukur e praktik si biçikleta.

Dhe ‘Ecovolis’ së bashku me Landin e grupit West Side Family kanë vendosur të lumturojnë dhe t’i bëjnë një surprizë vajzës së doktor Florit.

Një biçikletë për Kaltrinën.

Duke i dhuruar biçikletën, Landi ka edhe një mesazh për Kaltrinën e cila e mirëpret e emocionuar surprizën.

‘Kam një dhuratë për ty. Kjo biçikletë është që ti të jetosh shëndetëshm dhe të kujdesësh për mjedisin’ u shpreh Landi i cili po ashtu ka marrë dhuratë nga Ecovolis një biçikletë, pasi në këtë qytet duhet më shumë dashuri.

4.jpg

 

2.jpg

1.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0024309158325195