INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Çfarë do të shihni në telenovelën më të re në INTv, “Brusko”? [VIDEO]

Çfarë do të shihni në telenovelën më të re në INTv, “Brusko”? [VIDEO]

Publikuar më: 13:45 29-09-2017

Familje, sekrete, gabime, dashuri, hakmarrje...

 Çfarë ndodh kur zbulon se dashuria e jetës tënde, nuk është ajo që mendoje? Një shikim mund të ndryshoje gjithcka. Një ditë mendon se ke gjetur princin tënd të kalter dhe ditën tjetër e gjen veten në një trekëndësh të rrezikshëm dashurie. Nje dashuri e madhe, e shkaterruar nga pasioni.

Një natë para martesës, Melina bën diçka që nuk e kishte bërë kurrë. Por çdo veprim ka një çmim për tu paguar. Kur ajo zbulon se ortaku i ri i biznesit të bashkëshortit të saj është burri që do ta harrojë, bota fillon të përmbyset. Një familje nga Kreta dhe një familje nga Qipro, moderne por me tradita të forta, pas një lufte dhjetë vjeçare arrijnë një marveshje. Sekreti i Melinës është vetëm maja e ajsbergut që mund të shkatërrojë çdo gjë. Në fund të ditës, çfarë është më e rëndësishme: Ndjenja apo biznesi?

“Brusko” nga data 2 tetor, nga e hëna- e premte ora 20.00 në INTv.

Article Logic
Execution time: 0.0025129318237305