INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Capital T postoi foton HOT, por me siguri nuk e keni vënë re këtë DETAJ!

Capital T postoi foton HOT, por me siguri nuk e keni vënë re këtë DETAJ!

Publikuar më: 18:29 25-05-2020

Capital T është padiskutim një ndër meshkujt më simpatikë në shoëbizzin shqiptar dhe shumë i preferuar nga publiku. Ai ka qenë shpesh në qendër të vëmendjes për jetën e tij profesionale, por të themi të drejtën atë personale e ka mbajtur gjithmonë larg publikut për arsye të cilat vetëm Kapo i di.

Me foton e fundit në rrjetet sociale, Capital T që është shfaqur mjaft tërheqës, por me siguri duke parë foton zor se e dalluat se ka ndryshuar modelin e flokëve të tij.

“Unë e caktoj vibe-in”, ka shkruar këngëtari krah postimit ku shfaqet i veshur me një kostum sportiv në ngjyrë të bardhë duke shijuar rrezet e diellit dhe filxhanin e kafesë.

Ajo çfarë ka dalluar në këtë postim janë flokët e Capital T, të cilët janë rritur dhe janë në formë kaçurrelash.

Nuk dihet nëse artisti do vendosë t’i zgjasë, por fansat janë mjaft kureshtarë ta shihnin me një ‘look’ ndryshe.

 

View this post on Instagram

I decide the vibe • ☀️?☕️

A post shared by Capital T (@truekapo) on

 

Article Logic
Execution time: 0.010611057281494