INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ç'po ndodh me bashkëshorten e Justin Bieber? Hailey rrëfen publikisht problemet me ankthin dhe veten…[FOTO]

Ç'po ndodh me bashkëshorten e Justin Bieber? Hailey rrëfen publikisht problemet me ankthin dhe veten…[FOTO]

Publikuar më: 11:19 07-01-2019

Ndryshe nga shumë personazhe të famshëm, modelja e njohur Hailey Baldwin e ka nisur 2019-ën në mënyrën më të sinqertë të mundshme. Hailey, bashkëshortja e Justin Bieber ka zgjedhur të rrëfehët në ‘Instagramin’ duke shprehur hapur problemet e saj me ankthin dhe veten.

“Jam 22 vjeç dhe sado e bukur duket jeta ime në pamje të parë, unë vuaj. Jam e pasigurt, jam e lënduar, kam frikë, kam dyshime, kam ankth, unë mërzitem, unë inatosem. Kam patur aq shumë ditë ku qëndroja në ‘Instagram’ duke krahasuar veten me të tjerët, duke krahasuar look-un tim, duke menduar se nuk jam mjaftueshëm e mirë. Vuaj për vetëbesimin që duhet të kem. Ky është problemi më i madh që kam. Çdo ditë është një betejë e imja për të fituar besimin tek vetja”,-shkruan Hailey.

zdrghjhbnmhg.JPG

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.004957914352417
    array(1) { ["section"]=> string(110) "c-po-ndodh-me-bashkeshorten-e-justin-bieber-hailey-rrefen-publikisht-problemet-me-ankthin-dhe-veten-foto-83643" }