INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Lady Gaga fitoi çmim në Golden Globes me këngën 'ShalloW'. Mirëpo fansat irritohen më keq…[FOTO]

Lady Gaga fitoi çmim në Golden Globes me këngën 'ShalloW'. Mirëpo fansat irritohen më keq…[FOTO]

Publikuar më: 10:56 07-01-2019

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur Golden Globes 2019.

Një nga fitueset e këtij edicioni ishte ylli hollivudian, Lady Gaga për këngën më të mirë origjinale ‘ShalloW’ në filmin ‘A Star is Born’. Ky është çmimi i parë që ajo rrëmben me këngën që e sjellë në filmin ‘A Star is Born’ me Bradley Cooper. 

zdfhgjhgsdzfh.JPG

Këngëtarja u shfaq në skenë me lotë në sy, ndërsa skenaristi dhe producenti i filmit Mark Ronson tha: “Kur shkruan një këngë me Lady Gaga-n, krejt çfarë bën është të japësh më të mirën nga vetja”. Ndërkohë vet artistja ka shpërndarë një fotografi me trofe në dorë në profilin e saj Instagram.

szfdgxfhj.JPG

Mirëpo pjesa më e madhe pritën që ajo të fitonte çmimin si aktorja më e mirë në kategorinë e dramës, por kjo nuk ndodhi. Të parët që reaguan ishin fansat e Gagës, ku me anë të postimeve në ‘Tëitter’ një pjesë e madhe e tyre shprehën revoltimin për këtë zgjedhje, ndërsa një grup më i vogël ishin dakort me faktin që ylli i ‘A star is born’ nuk fitoi. Sido që të jetë vendimi tashmë u mor dhe ky vit duket se nuk nisi në mënyrën më të mirë për Gagën.

zdfhfghjgcfhj.jpg

dfhfdgjfhgklj.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0091400146484375
    array(1) { ["section"]=> string(97) "lady-gaga-fitoi-cmim-ne-golden-globes-me-kengen-shallow-mirepo-fansat-irritohen-me-keq-foto-83639" }