INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Brazil, kulla 26-katëshe përfshihet nga flakët, shihni si shkrumbohet [VIDEO]

Brazil, kulla 26-katëshe përfshihet nga flakët, shihni si shkrumbohet [VIDEO]

Publikuar më: 17:41 01-05-2018

Një kullë ne Brazil është shembur, pas zjarrit që shpërtheu në mes të natës.

Gjithçka ndodhi në Sao Paulo, në ndërtesën 26-katëshe, ndërkohë që pamjet janë filmuar dhe kanë bërë xhiron e rrjeteve sociale.

Më shumë se 150 zjarrfikës u angazhuan për të shuar flakët që shkrubuan ndërtesën.

Aktualisht një person është konfirmuar i vdekur, por dyshohet se numri do të rritet pasi mendohet se ka viktima brenda rrënojave.

Siç duket edhe nga pamjet, zjarri duket me të vërtet i frikshëm.

Article Logic
Execution time: 0.0035290718078613